Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Dzwonki wietrzne pobudzają szczęście

Zobacz artykuły na temat:symbolefeng shui sukcesu
Dzwonki wietrzne to klasyka feng shui. Są często stosowane w ogrodzie, na balkonie lub we wnętrzach pomieszczeń.

Nieznane

Ich działanie jest szerokie. Mogą bowiem hamować zatrute strzały i autostrady energetyczne. Oprócz kształtu dzwonka, możemy określić jakość jego dźwięku. Dzwonki wykonane z rurek harmonizują przestrzeń i mogą pomóc zneutralizować przeszkadzające nam dźwięki ze środowiska.

Bambusowe dzwonki wietrzne idealnie nadają się do wilgotnych pomieszczeń typu piwnica, w końcu bambus znany jest ze swoich właściwości - ma tendencję do wchłaniania wilgoci. Bambus w feng shui to żywioł drzewa, który ożywi wodę, więc bambusowe dzwonki można powiesić w łazience. Zrównoważą one w tym pomieszczeniu utraconą energię i ożywią łazienkę.

Dzwonki można również stosować do zwalczania braku szczęścia w danym miejscu. Jeżeli mają służyć do zwalczania pecha spowodowanego zatrutą strzałą, to najlepiej jak będą składały się z 5 rur i będą metalowe, natomiast aby wzmocnić szczęście dzwonkami, potrzebne jest 6 lub 8 rur.

Istnieją też dzwonki, służące do zapewnienia sobie popularności. Wykonane są one z kryształu lub ceramiki i akładają się z 2 lub 9 rur. Takie dzwonki wiesza się w południowo – zachodnim rogu pokoju dziennego. Nie można wieszać ich w sypialni lub gabinecie. By przyciągnąć do swojego życia wpływowe osoby, należy zawiesić w północno – zachodniej części pokoju dziennego dzwonek metalowy o 6 lub 8 rurach.

Pamiętajmy, że ważny jest materiał, z jakiego wykonane są dzwonki. Powinien on odpowiadać żywiołowi miejsca, w którym chcemy umieścić dzwonek. Dzwonki metalowe są dobre w zachodnich, północno – zachodnich i północnych częściach domu. Dzwonki ceramiczne w południowo – zachodnich, północno – wschodnich i w środku domu, a drewniane zaleca się wieszać na wschodzie, południowym- wschodzie i południowej części domu.


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 2
dodano: 07:31 2010-01-27 przez: kama_80 (192.168.*.*)
Witam, proszę się nie zastanawiać tylko powiedzieć jako powinno być - skoro masz inne zdanie? Pozdr
dodano: 18:10 2010-01-25 przez: ~gość (82.210.*.*)
zastanawia mnie to, ze strefa drewna znajduje się po stronie przeciwnej...?
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter